Zmiany w trakcie kadencji

Byli radni

Osoby 1–7 z 7 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Lp. Imię i nazwisko Klub Data wygaśnięcia mandatu Przyczyna wygaśnięcia mandatu
1.
Zbigniew
Gałązka
Wspólnota Lubartowska 2018-11-16
2.
Ewa
Grabek
2018-11-16
3.
Marzanna
Majewska
Prawo i Sprawiedliwość 2018-11-16
4.
Grażyna
Meksuła
Wspólny Lubartów 2018-11-16
5.
Piotr
Skubiszewski
Wspólny Lubartów 2017-06-01 Wygrana w konkursie na inspektora wojewódzkiego w Wydziale Prawnym Nadzoru i Kontroli w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie.
6.
Jerzy
Tracz
2018-11-16
7.
Jakub
Wróblewski
Platforma Obywatelska RP 2018-11-16
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Zmiany klubów

Osoby 1–10 z 16 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie 1 2
Lp. Imię i nazwisko Były klub Obecny klub Data początkowa Data końcowa
1.
Robert
Błaszczak
Wspólnota Lubartowska 2014-11-16 2018-11-16
2.
Grzegorz
Gregorowicz
Wspólny Lubartów 2014-11-16 2018-11-16
3.
Grzegorz
Jaworski
Wspólny Lubartów 2014-11-16 2018-11-16
4.
Maria
Kozak
Niezrzeszona 2014-11-16 2018-11-16
5.
Tomasz
Krówczyński
Wspólnota Lubartowska 2017-10-12 2018-11-16
6.
Piotr
Kusyk
Prawo i Sprawiedliwość 2014-11-16 2018-11-16
7.
Kazimierz
Majcher
Platforma Obywatelska RP 2014-11-16 2018-11-16
8.
Wojciech
Osiecki
Wspólny Lubartów 2014-11-16 2018-11-16
9.
Marek
Polichańczuk
Wspólnota Lubartowska 2014-11-16 2018-11-16
10.
Grzegorz
Siwek
Prawo i Sprawiedliwość 2014-11-16 2018-11-16
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie 1 2