Informacje ogólne

Jakub Wróblewski nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 22.11.1975 r., Lubartów
Wykształcenie: wyższe
Miejsce pracy: Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny, Radny Miasta Lubartów

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Strona radnego:

Biografia

Rekordy 1–6 z 6 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
16.11.2014 – 16.11.2018
radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Platforma Obywatelska RP źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Platforma Obywatelska RP źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Statutowa, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Spraw Społecznych i Porządku Publicznego, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Budżetowa i Inicjatyw Gospodarczych, przewodniczący źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.