Okręgi

Rozwiń wszystkie
Zwiń wszystkie

Sprawdź, jakie okręgi wyborcze reprezentują poszczególni radni. Granice okręgów przedstawiamy tak, jak je uchwaliła rada miasta (miejska) przed ostatnimi wyborami samorządowymi w 2014 roku.

Okręg nr 1
Granice okręgów:
ulice: 3 Maja, Aleje Zwycięstwa, Bolesława Chrobrego, Bolesława Śmiałego, Fryderyka Chopina, Harcerska, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Paderewskiego, Jana III Sobieskiego, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Królowej Jadwigi, Królów Polskich, Leśna, Lipowa, Mieszka I, Sienkiewicza, Słowackiego (strona nieparzysta oraz strona parzysta od nr 20 do końca), Spacerowa, Stefana Batorego, Wiśniowa, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Zygmunta I Starego, Zygmunta II Augusta
Okręg nr 1
Granice okręgów:
ulice: 3 Maja, Aleje Zwycięstwa, Bolesława Chrobrego, Bolesława Śmiałego, Fryderyka Chopina, Harcerska, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Paderewskiego, Jana III Sobieskiego, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Królowej Jadwigi, Królów Polskich, Leśna, Lipowa, Mieszka I, Sienkiewicza, Słowackiego (strona nieparzysta oraz strona parzysta od nr 20 do końca), Spacerowa, Stefana Batorego, Wiśniowa, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Zygmunta I Starego, Zygmunta II Augusta
Okręg nr 1
Granice okręgów:
Ulice: Błękitna, Gagarina, Gwiezdna, Hubalczyków, Kopernika 34- 1 63, Kosmonautów, Lotników, Okopowa, Planetarna, Polesie l parzyste 28-64, Północna, Tęczowa, Twardowskiego, Weteranów, Żwirki i Wigury.
Mapa okręgu
Okręg nr 2
Granice okręgów:
Astronautów, Bohaterów Monte Cassino, Ciołkowskiego, Gen. Jana W. Kiwerskiego, Gen. Kleeberga, Gen. Stanisława Maczka, Gen. Władysława Andersa, Gojdana, Heweliusza, Jasna, Kawalerzystów, Kombatantów, Kopernika 2-33, Kosmiczna, Księżycowa, Polarna, Polesie 1-27,29, Saperów, Ułańska, Wojska Polskiego.
Mapa okręgu
Okręg nr 2
Granice okręgów:
ulice: 11 Listopada, abp Ignacego Krasickiego, Adama Mickiewicza, Akacjowa, Antoniego Gojdana, Armii Krajowej (strona parzysta), Astronautów, Błękitna, Bohaterów Monte Cassino, Bolesława Mucharskiego, Bukowa, Chmielna, Cisowa, Czeremchowa, Dębowa, Farna, Gagarina, gen. Jana W. Kiwerskiego, gen. Orlicz-Dreszera, gen. Stanisława Maczka, gen. Władysława Andersa, Generała Kleeberga, Gwiezdna, Heweliusza, Hubalczyków, Jana Pawła II (nr 14), Jasna, Jaśminowa, Jesionowa, K. Ciołkowskiego, Kalinowa, Kasztanowa, Kawalerzystów, Kombatantów, Krótka, Mikołaja Kopernika, Kosmiczna, Kosmonautów, Kręta, Krzywe Koło (oprócz nr: 34, 34B, 34C), ks. Aleksandra Szulca, ks. Walentego Ligaja, Księżycowa, Lotników, Lubelska (strona nieparzysta od początku do nr 41), Ludwika Waryńskiego, Magnoliowa, Nadrzeczna, Ogrodowa, Okopowa, Olchowa, Osikowa, Pałacowa, Parkowa, Partyzancka, Piotra Firleja, Planetarna, Polarna, Polesie, Północna, Pradnik, Romana Jeziora, Rynek I (strona parzysta), Rynek II, Saperów, Słowackiego (strona parzysta do nr 18), Świerkowa, Tadeusza Kościuszki, Tęczowa, Topolowa, Twardowskiego, Ułańska, Weteranów, Wierzbowa, Wojska Polskiego, Zielona, Żwirki i Wigury.
Okręg nr 3
Granice okręgów:
Aleje Zwycięstwa, Bolesława Chrobrego, Bolesława Śmiałego, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Królowej Jadwigi, Leśna, Lipowa 32-124, Mieszka l, Sienkiewicza, Stefana Batorego, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Zygmunta II Augusta, Zygmunta l Starego.
Mapa okręgu
Okręg nr 3
Granice okręgów:
ulice: Aleje 1000-lecia, Annoborska, Armii Hallera, Armii Krajowej (strona nieparzysta), Bł. Ojca Honorata Koźmińskiego, Bolesława Prusa, Cmentarna, Czwartaków, Jana Pawła II (nr 4 i 6), Józefa Bema, Klemensa Junoszy Szaniawskiego, Kolejowa, Kozłowiecka, Krańcowa, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Księcia Józefa Poniatowskiego, Kwiatowa, Legionów, Lubelska (strona parzysta), Mikołaja Reja, Mostowa, Nowodworska, Obywatelska, Piękna, Pocztowa, Powstańców Warszawy, Przechodnia, Przemysłowa, Różana, Rynek I (strona nieparzysta), Składowa, Słoneczna, St. Żeromskiego, Stanisława Moniuszki, Targowa, Wandy Śliwiny, Wąska, Władysława Broniewskiego, Wrzosowa, Wspólna, Zachodnia, Żołnierska
Okręg nr 4
Granice okręgów:
ulice: 1 Maja, Ametystowa, Bursztynowa, Chabrowa, Cicha, Hutnicza, Krzywe Koło (nr: 34, 34B, 34C), Księdza Jerzego Popiełuszki, Lawendowa, Lubelska (strona nieparzysta od nr 45 do końca), Ludwika Stanisława Licińskiego, Łąkowa, Makowa, Piaskowa, Polna, Rubinowa, Rumiankowa, Szafirowa, Szkolna, Turkusowa, Wschodnia, Zielna
Okręg nr 4
Granice okręgów:
3 Maja 2-7B, nieparzyste: 11-43, Chopina parzyste: 12-16A, 19-35, Paderewskiego, Spacerowa, Wieniawskiego, Wiśniowa.
Mapa okręgu
Okręg nr 5
Granice okręgów:
3 Maja parzyste: 10-38, Chopina 2A-11, Harcerska.
Mapa okręgu
Okręg nr 6
Granice okręgów:
3 Maja parzyste: 40-42, Słowackiego nieparzyste: 9-29, 30-68.
Mapa okręgu
Okręg nr 7
Granice okręgów:
Akacjowa, Bukowa, Chmielna, Cisowa, Dębowa, Jesionowa, Kasztanowa, Nadrzeczna, Osikowa, Sławińskiego, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa.
Mapa okręgu
Okręg nr 8
Granice okręgów:
Findera, Firleja, Fornalskiej, Krasickiego, Parkowa, Sawickiej, Słowackiego parzyste: 6-26
Mapa okręgu
Okręg nr 9
Granice okręgów:
Chopina nieparzyste: 13-15, Cmentarna, Lipowa 1-31, Moniuszki, Szaniawskiego parzyste: 66-68.
Mapa okręgu
Okręg nr 10
Granice okręgów:
Kwiatowa, Nowodworska, Obywatelska, Prusa, Przechodnia, Reja, Różana, Słoneczna, Szaniawskiego 1A-65A, 67, Śliwiny, Wspólna, Żeromskiego.
Mapa okręgu
Okręg nr 11
Granice okręgów:
11 Listopada, Armii Krajowej, Bema, Farna, Gen. OrliczDreszera, Jana Pawła II, Kościuszki, Krótka, Księcia Poniatowskiego, Legionów, Lubelska 4-35A, Piękna, Pocztowa, Rynek I, Rynek II, Słowackiego nieparzyste: 3A-5A, Targowa, Wąska
Mapa okręgu
Okręg nr 12
Granice okręgów:
Czeremchowa, Jaśminowa, Kręta, Krzywe Koło, Księdza Szulca, Lubelska nieparzyste: 45-53, Mickiewicza, Ogrodowa, Olchowa, Partyzancka, Pradnik, Waryńskiego, Zielona.
Mapa okręgu
Okręg nr 13
Granice okręgów:
Aleje Tysiąclecia 13A-21A, Annoborska, Armii Ludowej, Baczyńskiego, Broniewskiego, Czwartaków, Kozłowiecka, Krańcowa, Mostowa, Powstańców W-wy parzyste: 2-108, Składowa, Wrzosowa, Zachodnia, Żołnierska.
Mapa okręgu
Okręg nr 14
Granice okręgów:
Powstańców Warszawy nieparzyste: 1-21.
Mapa okręgu
Okręg nr 15
Granice okręgów:
Aleje Tysiąclecia 3-7, Cicha, Lubelska parzyste: 38-44.
Mapa okręgu
Okręg nr 16
Granice okręgów:
Lubelska parzyste: 48-82, Powstańców Warszawy nieparzyste: 27-123A.
Mapa okręgu
Okręg nr 17
Granice okręgów:
1 Maja nieparzyste: 75-87, Lubelska nieparzyste: 63-73
Mapa okręgu
Okręg nr 18
Granice okręgów:
1 Maja nieparzyste: 1-47,67-73, Lubelska nieparzyste: 77-93.
Mapa okręgu
Okręg nr 19
Granice okręgów:
1 Maja 59-65, Księdza Popiełuszki parzyste: 2-4, parzyste 8-10A.
Mapa okręgu
Okręg nr 20
Granice okręgów:
l Maja parzyste: 4-84, Księdza Popiełuszki 5-7, nieparzyste: 9-11, 12-39, Ludwika Stanisława Licińskiego.
Mapa okręgu
Okręg nr 21
Granice okręgów:
Ametystowa, Bursztynowa, Chabrowa, Hutnicza, Kolejowa, Lawendowa, Lubelska parzyste: 84A-96, 97-234, Łąkowa, Piaskowa, Polna, Przemysłowa, Rubinowa, Rumiankowa, Szafirowa, Szkolna, Turkusowa, Wschodnia, Zielna.
Mapa okręgu