Informacje ogólne

Grażyna Meksuła nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 31.03.1974 r., Lubartów
Miejsce pracy: Bezrobotna

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–4 z 4 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
16.11.2014 – 16.11.2018
Rada Miasta Lubartów, radna źródło

Państwowa Komisja Wyborcza

samorzad2014.pkw.gov.pl

16.11.2014 – 16.11.2018
Wspólny Lubartów, przewodniczący klubu źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Planowania Przestrzennego i Budownictwa, wiceprzewodniczący źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.