Informacje ogólne

Zbigniew Gałązka nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 16.09.1959 r., Przytoczno
Miejsce pracy: Saint-Gobain Polska Sp. z o.o. Oddział GLASSOLUTIONS w Jaroszowcu, Zakład LubartówPracownik linii produkcji

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–5 z 5 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
16.11.2014 – 16.11.2018
radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Wspólnota Lubartowska źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Statutowa, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Rewizyjna, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Spraw Społecznych i Porządku Publicznego, członek źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.