Informacje ogólne

Kazimierz Majcher nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 16.12.1956 r., Kock
Miejsce pracy: Starostwo Powiatowe w Lubartowie, Wydział Komunikacji, Transportu i Drogownictwa

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018
Liczba głosów: 146 (6,63%)
Okręg: nr 1

Biografia

Rekordy 1–5 z 5 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
brak informacji
Rada Miasta Lubartów, kandydat na stanowisko radnego, liczba głosów: 146, procent głosów: 7, wybrany źródło

Oficjalna Strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2018.pkw.gov.pl

16.11.2014 – 16.11.2018
radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Platforma Obywatelska RP źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Rewizyjna, wiceprzewodniczący źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Infrastruktury Technicznej i Ochrony Środowiska, wiceprzewodniczący źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.